İndirAradığın tüm programları
       indirmece.com'dan bedava indir

Ücretsiz Ön Muhasebe Programı - Macrosoft- Kobiflex İndir

KobiFlex ile her türlü ticari faaliyetlerinizi koordine edebilir,ürün veya malzemeler hakkındaki bilgilere en kısa sürede ulaşabilir,zengin ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile en ince ayrıntılarına kadar takip edebilirsiniz.

Malzeme yönetimi ile ürün veya malzemelerinize malzeme kartları açabilir, birimlerini tanımlayabilir, gruplandırmalar yapabilir, depolar tanımlayabilirsiniz. Hareket fişleri düzenler ve geniş raporlama seçenekleri ile malzemelerinizi yönetebilirsiniz.

Her türlü cari hesap işlemlerinizi cari hesap modülü ile gerçekleştirir, müşteri temsilcileri veya satış sorumluları tanımlar, cari hesap gruplandırmaları yapar, ayrıntılı raporlar alabilir, hesaplar arası virman yapar, Borç /Alacak dekontları düzenler ve cari hesapların risk bakiyelerini takip edebilirsiniz.

Alış / Satış faturalarınızı fatura modülü ile düzenleyebilir, fatura üzerinde birden fazla fiyat uygulayabilir, her satış faturası üzerinde satıştaki karınızı anlık olarak görebilir, ürünlerin stok bakiyesini izleyebilir, ıskontolar uygulayabilir ve masraflarınızı faturaya yansıtabilirsiniz.

Özellikler:
Stok Yönetimi
Cari Hesap İşlemleri
Faturalar
Kasa

Ücretsiz Ön Muhasebe Programı - Macrosoft- Kobiflex İndir Ücretsiz Ön Muhasebe Programı - Macrosoft- Kobiflex İndir
Ücretsiz Ön Muhasebe Programı - Macrosoft- Kobiflex Download Ücretsiz Ön Muhasebe Programı - Macrosoft- Kobiflex Download
Ücretsiz Ön Muhasebe Programı - Macrosoft- Kobiflex programını sitenizden indirtmek için aşağıdaki kodu kopyalayın:

Ana Sayfa   -   Hakkımızda   -   Kullanım Koşulları   -   Reklam   -   Sitene Ekle   -   Program İndir