İndirAradığın tüm programları
       indirmece.com'dan bedava indir

Agsoft Finansal Çözüm Programı İndir

Çek ortalama vade ve vade farkı, cari hesap vade farkı, iç dış iskonto, ücret hesaplama, kıdem ve ihbar tazminatı, repo faiz, bileşik faiz, tüketici kredi taksit hesaplama gibi günlük olarak hesaplamaların yapılabilmesi amacıyla hazırlanmış faydalı bir program.

Finansal konularda tam bir çözüm programı. Konusunda ilk ve tek program.

İşlemlerinizi Excel ortamına aktarabilir veya excel ortamındaki işlemlerinizi program hesaplama tablolarına aktarabilirsiniz.

Program tam 12 farklı işlemi yapmaktadır.

Program 12 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Herbir bağımsız bölüm ile yapılabilen işlemler:

Vade Farkı; Firmalara kesilen faturalar ya da yapılan ödemelere ilişkin işlemlerin vade farklarının hesaplandığı bölüm. Bu bölüm hem firmanın borcuna hemde alacağına ilişkin ayrı ayrı vade farkı çıkarır ve size net varkını tesbit eder. Hesaplamayı istediğiniz kadar detaylandırabilirsiniz. Örneğin ek süre ekleyebilir veya haftasonuna gelen vadeleri ilk işgününe aktarabilirsiniz.

Çek Ortalama Vade; Alınan bir veya birden fazla (işlem sayısı sınırsız) çekin ortalama vadesini ve belirlenen faiz oranı ile bu çeklerin vade farkını bulmanızı sağlar. Vade farkında olan işlem kolaylıkları bu bölümde de mevcuttur.

Basit Faiz - Repo; Bu bölüm repo işlemleri ve basit faiz uygulamalarını en detaylı şekilde verir. Bu bölümde bir paranın repo getirisini net bir şekilde (bankalarla uyumlu olarak) yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bir getirinin anaparasını veya faiz oranını bulmanız da mümkün. Basit faiz ile ilgili hertürlü seçenek mevcuttur.

Bileşik Faiz;Bu bölüm basit faizden farklı olarak anaparanın faiz ile tekrar faize verilmesi sonucu oluşan tutarı verir. Faizlerin ekleneceği periotları istediğiniz şekilde ayarlamanız istediğiniz kadar periot düzenlemeniz mümkündür. Örneğin 1.000 YTL'nin birer günlük faizlerle 365 gün sonrasını veya 30 günlük sürelerle 10 yıl sonraki getirisini bulmanız mümkündür.

İskonto; Özellikle senetler için ugulanan iç iskonto ve dış iskonto hesabını yapabilirsiniz.

Kredi Taksit; Belirli periotlarla ödemeleri bulunan (Tüketici kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri gibi) kredilerin taksit ve faizlerinin anaparalarını hesaplayıp görmeniz mümkünür. Bankalarla birebir aynıdır.

Kredi Yatırım; Belirli periotlarla ödemeleri bulunan yatırım kredilerinin taksit ve faizlerinin hesaplanması amacıyla hazırlanmıştır. Bankalarla birebir aynıdır.

Gecikme Faizi; Vergi borçlarının faizlerini bulabilirsiniz.

Ücret; Ücret hesaplamaları yapabilirsini.

Kıdem ve İhbar; Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplayabilirsiniz.

Devir Hızı; Stoklar, alacak ve borçların devir hızlarını hesaplayabileceğiniz bölümdür.

Amortisman; Amortisman hesaplamlarını kolay şekilde yapabilirsiniz, üstelik 1990 yılından 2007 tarihine kadar değerleme oranları ile.

Ajanda; Günlük notlar tutmanızı sağlar.

Yapılabilecek diğer işlemler: Vade farkı, Çek ortalama vade, İskonto ve Ücret bölümlerini saklayıp tekrar açabilirsiniz.

Agsoft Finansal Çözüm Programı İndir Agsoft Finansal Çözüm Programı İndir
Agsoft Finansal Çözüm Programı Download Agsoft Finansal Çözüm Programı Download
Agsoft Finansal Çözüm Programı programını sitenizden indirtmek için aşağıdaki kodu kopyalayın:

Ana Sayfa   -   Hakkımızda   -   Kullanım Koşulları   -   Reklam   -   Sitene Ekle   -   Program İndir