İndirAradığın tüm programları
       indirmece.com'dan bedava indir

Sahibinden Photo Studio İndir

Sahibinden Photo Studio, ilanlarınızda kullanacağınız ürün fotoğraflarını biçimlendirmeye yarayan oldukça kolay ve kullanışlı bir programdır. Fotoğrafların ilan sayfanızda düzgün görünebilmesi önemlidir, bu nedenle hem görünüm hem de ilan sayfanızın işlevsel konumunu kaybetmemesi için gerekli biçimlendirme ve düzeltme işlemleri yapılabilmelidir. Photo Studio programı söz konusu fotoğrafların kesilip eklenmesini, boyutlandırma işlemiyle gerekli küçültme ve büyültmelerin yapılmasını sağlamaktadır.

Bu programı yüklemek için "Photo Studio İndir" seçeneğine tıkladığınızda kısa bir süre içinde yazılım bilgisayarınıza yüklenecektir.

İndirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınızda Photo Studio simgesi görünecektir. Bu simgeye tıkladığınızda program hemen çalışacaktır. Bilgisayarınızdaki fotoğraf klasörlerine girip, dilediğiniz bir resmi seçerek biçimlendirme işlemine başlayabilirsiniz. İlan görselleriniz için kullanacağınız fotoğrafların uygun büyüklüğe getirilmesini bu program aracılığıyla rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sahibinden Photo Studio İndir Sahibinden Photo Studio İndir
Sahibinden Photo Studio Download Sahibinden Photo Studio Download
Sahibinden Photo Studio programını sitenizden indirtmek için aşağıdaki kodu kopyalayın:

Ana Sayfa   -   Hakkımızda   -   Kullanım Koşulları   -   Reklam   -   Sitene Ekle   -   Program İndir