İndirAradığın tüm programları
       indirmece.com'dan bedava indir

Kaza Namazı Takip Excel Programı İndir

Programın avantajı excel de yapıldığı için bir usb disk ile her zaman yanınızda olması, kurulum gerekmiyor. Ayrıca genel olartak bu konuda dikkatimi çektiğim için bazı kardeşlerimiz kaza namazları konusunda yeterli fıkhi bilgiye sahip olmadığından içerisine Ömer Nasuhi Bilmen Hocaefendi'nin İslam İlmihalinden ve Diyanet Vakfı İslam İlmihalinden Kaza Namazları ile ilgili bölümleri eklendi.

Ayrıca istatistik bölümünde kılınacak toplam kaza namazı diye bir yer var. Buraya toplam kaza namazlarını vakitlerine göre girince ve çizelge 1-5 arasında kılınan vakitlere göre otomatik toplam şeklinde yine istatistik bölümünde kılınan kaza namazı çizelegesine ekleniyor ve kılınan her namaz yine istatistik bölümünün altında yer alan geriyekalan namaz vakitleri bölümünden düşülüyor.

İstatistik bölümünde kılınacak toplam namaz sayısını girdiğinizde Grafik-Kılınacak bölümünde grafiksel yorumu oluşuyor ve namazlar kılınmaya başlandıkça Grafik-Kılınanan bölümünde de grafiksel yorumu oluşuyor.

Program exe değildir. Yani devamlı usb ile yanınızda taşıyıp istediğiniz an veri girişi yapabilirsiniz. Ayrıca open office 3.0 ile sorunsuz çalıştığı denendi. Excel 2007 ile de sorunsuz çalışmaktadır.

Kaza Namazı Takip Excel Programı İndir Kaza Namazı Takip Excel Programı İndir
Kaza Namazı Takip Excel Programı Download Kaza Namazı Takip Excel Programı Download
Kaza Namazı Takip Excel Programı programını sitenizden indirtmek için aşağıdaki kodu kopyalayın:

Ana Sayfa   -   Hakkımızda   -   Kullanım Koşulları   -   Reklam   -   Sitene Ekle   -   Program İndir