İndirAradığın tüm programları
       indirmece.com'dan bedava indir

Quick Heal Antivirus Linux İndir

Quick Heal AntiVirus - Linux, sistemi bilgisayar virüslerinden korur, bu virüslerin yayılmasını engeller ve virüs bulaşan dosyaları temizler. Hizmet bir GUI ve Komut satırı tarayıcısına sahiptir.

Quick Heal AntiVirus - Linux, sistemi bilgisayar virüslerinden korur, bu virüslerin yayılmasını engeller ve virüs bulaşan dosyaları temizler. Hizmet bir GUI ve Komut satırı tarayıcısına sahiptir. Hizmet ayrıca virüslere karşı güçlü ve gerçek zamanlı bir koruma sağlar. Bu koruma sistem üzerinde uygulanır ve kullanılan her dosyayı tarar. Erişim taleplerini tarar ve işlemin devam etmesine izin verir veya bir virüs bulunması (ya da diğer bir sınırlama) halinde işlemi durdurur. Virüs tanım güncellemeleri düzenli olarak hizmete sunulur. Bu ürün düzenli olarak Virus Bulletin testinden geçirilmiş ve VB100% ödülü almıştır.

Sistem Gereksinimleri: Platformlar
Redhat Linux 8.0 ve üzeri,
SuSe Linux 7.2
Mandrake 8.0 ve üzeri.

Özellikler

Kolay kurulum ve kullanım.
Platformdan bağımsız teknolojisine dayanan, daha güçlü ve gelişmiş tarama aracı.
Binlerce Solucan, Backdoor, Trojan, Spyware, Adware, Riskware, Dialer, Joke, DDOS aracı ve virüsü tespit edebilir.
Virüs bulaşan dosyaları otomatik olarak tespit eder.
Otomatik olarak güncellenen yazılım sisteminizi sürekli olarak korur.

Tarayıcı: AntiVirus Quick Heal 2 tarayıcı tipine sahiptir. Bunlar:
GUI Tarayıcı
Komut Satırı Tarayıcı

GUI Tarayıcı

GUI Tarayıcısı dosya ve klasörlerin kolayca taranmasını sağlar. Komut kabuğuna erişim gerekmeksizin UI üzerinden yapılandırılabilir. Ayrıca bu arayüz sayesinde Quick Heal AntiVirus yazılımını otomatik olarak güncellenecek şekilde yapılandırılabilir.

Komut Satırı Tarayıcı

Quick Heal kullanımı kolay bir komut satırı tarayıcıya sahiptir. Bu tarayıcı virüslerin sistematik olarak taranması için kullanılabilir ve çeşitli komutlar kullanılarak uygun işlemler yerine getirilir. Lütfen bir tarama yapmadan önce lojik komutları seçtiğinizden emin olun. Özellikle "Delete" de dahil olmak üzere tüm komutların tarama sırasında verilmesi önemlidir. Tamir edilememesi durumunda dosya bu kombinasyon kullanılarak silinir. Bir tarama başlatmadan önce verilerinizi yedeklemeniz önerilir.

Quick Heal GUI ve Komut Satırı Tarayıcılarının Temel Özellikleri şunlardır:
Virüsleri tespit eder ve temizler.
Polimorfik virüsleri tespit eder ve temizler.
Arşivi ve paket dosyaları tarar.
Ayrıca dosyaları dumb metodunu kullanarak tarayabilir.

Online Koruma

Dosyaları çalıştırıldığı, erişildiği veya kapatıldığı anda tarayarak, sisteminizi virüslere karşı gerçek zamanlı olarak korur. Quick Heal Real Time koruması DAZUKO tabanlıdır.

Dazuko Hakkında

Bu proje 3. parti (kullanım alanı) uygulamaların dosya erişim kontrolü başlatmasını sağlayan bir aygıt sürücüsü sağlar. Orijinali H+BEDV Datentechnik GmbH tarafından, erişim sırasında virüs taraması için geliştirilmiştir. Diğer kullanım alanları: dosya erişimi izleme/logger veya harici güvenlik uygulamaları. Dosya erişim taleplerini engelleyerek dosya bilgisini 3. parti uygulamasına gönderir. Bundan sonra 3. parti uygulaması sürücüye dosya erişimine izin verme/erişimi engelleme emri verir. 3. parti uygulamasına ayrıca erişilen dosya, erişim tipi, işlem kimliği, ve kullanıcı kimliği gibi bilgiler gönderilir.

Dazuko kullanıcıların aygıt sürücüsünü kendi amaçları doğrultusunda derlemeleri için Ücretsiz olarak sunulmuştur. Bu özellik aynı zamanda projeye 3. parti dosya erişim kontrolü üzerine genel bir arayüz oluşturma imkanı tanır. Kaynak kodunun birçok kişi tarafından incelendiği Ücretsiz Yazılım ilave güç ve güvelik avantajı sağlar. H+BEDV Datentechnik GmbH'in projeyi desteklemeye devam edip ticari bir yazılım sunmasına karşın bu Proje Ücretsiz bir yazılımdır ve H+BEDV Datentechnik GmbH'e ait değildir. İyi tanımlanmış bir ara yüz ile tam fonksiyonellik sunan proje, tüm kuruluşların Dazuko tabanlı yazılımlar geliştirmesine izin verir.

Proje şu an için Linux 2.2-2.6 ve FreeBSD 4/5 tarafından desteklenmektedir. Buna karşın projenin MacOS X, Solaris, OpenBSD, ve Windows gibi işletim sistemlerini destekleyecek ve fonksiyonel kapasitesini arttıracak şekilde geliştirileceğini umuyoruz.

Quick Heal Antivirus Linux İndir Quick Heal Antivirus Linux İndir
Quick Heal Antivirus Linux Download Quick Heal Antivirus Linux Download
Quick Heal Antivirus Linux programını sitenizden indirtmek için aşağıdaki kodu kopyalayın:

Ana Sayfa   -   Hakkımızda   -   Kullanım Koşulları   -   Reklam   -   Sitene Ekle   -   Program İndir