İndirAradığın tüm programları
       indirmece.com'dan bedava indir

Direnç Renkkod İndir

Direnç RenkKod programı 4,5 ve 6 renk-kodlu elektronik dirençlerinin renk kodlarına göre direnç değerlerini ve direnç değerlerine göre renk kodlarını bulmak için hazırlanmıştır.
Programın asıl amacı elektronik alanında amatör ya da profesyonel olarak çalışanların kolaylıkla direnç-renk kodlarını hesaplayabilmesidir.
Aynı amaca yönelik hazırlanmış birçok programdan ayrı olarak, bu program aynı zamanda direnç değerini girdiğiniz dirençlerin sahip olması gereken direnç-renk kodlarını da bulabilmektedir.
2.0 sürümü ile tasarım tamamen yenilenmiş ve kullanışlı hale getirilmiştir. Ayrıca 5 ve 6 renkli dirençlerin de hesaplanması eklenmiştir.
Yine bu sürümde önceki sürümlere ek olarak renk kodları girilen dirençlerin direnç değerleri programın sağ tuş menüsü ile panoya aktarılabilir.
Saydam görüntüleme ile program gerçek bir direnç görünümüne kavuşturulmuştur.
2.1 sürümü ile artık Direnç Renk Kod yazılımı uluslararası dil desteğine sahiptir. Ayrıca Unicode desteği, ayarların Windows Kayıt kütüğüne kaydı ve Otomatik sürüm kontrol mekanizmaları da eklenmiştir. Mevcut kurulum Türkçe ve İngilizce dillerini barındırmaktadır.

Direnç Renkkod İndir Direnç Renkkod İndir
Direnç Renkkod Download Direnç Renkkod Download
Direnç Renkkod programını sitenizden indirtmek için aşağıdaki kodu kopyalayın:

Ana Sayfa   -   Hakkımızda   -   Kullanım Koşulları   -   Reklam   -   Sitene Ekle   -   Program İndir